هزینه ارتودنسی

مسلماً برآورد قیمت و هزینه ارتودنسی دندان یکی از اولویت‌های شما می‌باشد. هزینه درمان به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که در ادامه به آن پرداخته میشود.

هزینه ارتودنسی | دکتر فرهاد صدرالدینی

هزینه ارتودنسی | دکتر فرهاد صدرالدینی

درمان ارتودنسی می‌تواند باعث بهبود ظاهر و اصلاح عملکرد سیستم جونده و گاهاً تنفس شود. درمان‌هایی که باعث بهبود عملکرد شده و جنبه درمانی دارند تا حدی می‌توانند مشمول بیمه قرار گیرند، ولی درمان ارتودنسی جهت افزایش زیبایی معمولاً مشمول بیمه نیست و باید توسط بیمار پرداخت شود.

در این سایت جذاب ترین مقالات در مورد ارتودنسی و دندانپزشکی را با جستجو در بخش مقالات خواهید یافت، پیشنهاد ما به شما مطالعه در این بخش است.

محاسبه هزینه تقریبی ارتودنسی

از آنجایی که قیمت ارتودنسی یک سرمایه گذاری زیربنایی و اساسی در زندگی فرد است، برای بیمار اهمیت دارد تا با عوامل احتمالی تأثیرگذار بر هزینه تقریبی ارتودنسی آشنا باشد. تجربه، علم و اعتبار متخصص ارتودنسی می‌تواند تأثیر زیادی در هزینه ارتودنسی داشته باشد. شما باید زمان زیادی صرف بررسی سابقه کاری یک متخصص ارتودنسی کنید تا بتوانید بهترین را تشخیص دهید. برای اطلاع از هزینه ارتودنسی می توانید با مطب دکتر صدرالدینی تماس بگیرید.

هزینه ارتودنسی دندان در سال

هزینه تقریبی ارتودنسی | دکتر فرهاد صدرالدینی

هزینه ارتودنسی دندان در طول سال های مختلف درمان، متفاوت می باشد. با ارتودنسی ما می توانیم از پوسیدگی دندان خود جلوگیری کرده و زیبایی خاصی به دندان خود بدهیم. دندان های نامرتب باعث می شود بقایای غذا لای دندان گیر کند و تمیز کردن آنها مشکل می شود. در صورتی که در دندان های مرتب چنین نیست. دندان های خراب به دستگاه گوارش نیز آسیب می زنند و می توانند باعث سردرد و یا حتی گوش درد نیز بشوند.

هزینه تقریبی ارتودنسی | دکتر فرهاد صدرالدینی

 

هزینه ارتودنسی کودکان

هزینه ارتودنسی در کودکان مثل سایر موارد درمانی به سختی کار کودک و طول زمان درمان بستگی دارد. گاها برای کودکان چند درمان لازم می باشد که هر یک دارای هزینه های جداگانه می باشد. نوع درمان ارتودنسی نیز در هزینه ارتودنسی بسیار موثر است هزینه ارتودنسی نامرئی و یا هزینه ارتودنسی دیمون یا هزینه ارتودنسی متحرک و ثابت بسیار متغییر هستند. هزینه ارتودنسی فک بالا یا هزینه ارتودنسی فک پایین به تنهایی یا باهم می تواند بر روی هزینه ارتودنسی کودکان بسیار موثر باشد.